Shimano Ön Aktarıcı 10V Deore İkili FD-M4100-D Direkt Montaj SS FP
Stok kodu: 4274
962,33
1 adet stokta
1 adet stokta
Ürün Hakkında Bilgi Al
Barkod / GTIN: 4550170620905
17 Ziyaretçi bu ürünü inceliyor!
Ödeme Yöntemleri:
Açıklama
Ürün Numarası: 06226.44E
Üreticiler: Shimano
Shimano Deore FD-M4100 ön vites değiştirici, kusursuz işlevi sayesinde MTB veya City & Touring uygulamalarında 2×10-hızlı aktarma organlarında kendini kanıtlamıştır. Bunun nedeni, daha az çalışma kuvveti ile daha fazla boşluk ve daha fazla vites değiştirme performansı sağlayan yana salınımlı tasarımdır. Ön vites değiştirici, maksimum 36 dişli büyük bir aynakol dişlisi için tasarlanmıştır ve aynakol dişlileri arasındaki fark 10 dişe kadar olabilir. Hem 48,8 mm’lik geleneksel bir zincir hattını hem de 3 mm daha uzaktaki bir zincir hattını kapsar. Orta boy kelepçe (orta kelepçe) ile orta göbek montajı (E-Tipi), doğrudan çerçeve montajı (doğrudan montaj) veya kelepçe montajı seçenekleri vardır.
Teknik Özellikler:
Kullanım: All Mountain, Enduro, Cross Country, Trail
Grup: Deore FD-M4100
Modeli: FD-M4100-D
Ön Vites: 2 vites
Arka Vites:10 vites
Zincir maşası Açısı: 64-69 °
Zincir hattı: 48,8 mm, 51,8 mm
Aynakol Dişlisi Boyutu (maks.): 36diş
Kapasite: 10 diş
Kablo Yönlendirme: Önden çekme
Hareket: Yan salınım
Montajı: D-Tipi * ( doğrudan montaj /yana salınım / ön çekme)
Uyumluluk: HG 10 vitesli zincirler
Özellikler:
– Yan salınım mekanizması sayesinde yumuşak vites değiştirme
– Tam süspansiyonlu bisikletlerde daha az zincir taşlama
– Daha fazla lastik açıklığı (geniş jantlarda 2,3 “)
– 3 mm dış zincir hattına sahip B (Bost) kranklarla uyumlu